piątek, 14 lutego 2014

Skrót telegraficzny i Zimowa Watra Wędrownicza

Telegraficzny skrót


Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy trochę zaległości w pisaniu naszego bloga, 
ale postaramy się to naprawić niebawem. 
Wbrew pozorom nie siedzimy ciągle w Warszawie. 

W międzyczasie odwiedziliśmy ponownie Rumunię - tym razem zestaw Bukowina (znakowanie szlaków oczywiście), Retezat (który dał nam nieźle w kość) oraz chwila w Budapeszcie (i podmiejskim Szentendre). 
Pojechaliśmy również w Beskid Makowski i dzięki temu zdobyliśmy Koronę Polskich BeskidówNa zachętę kilka zdjęć z tych wypadów, a na relację tekstową zapraszamy wkrótce!











Zimowa Watra Wędrownicza

Niespełna 4 dni temu wróciliśmy z XI ZWW, czyli imprezy dla wszystkich wędrowników - nie tylko harcerzy, również sympatyków i ludzi pragnących w świadomy i przemyślany sposób zakosztować nieco hardkoru.

Ponownie odwiedziliśmy Beskid Śląski, z którego relacja wisi już na tej stronie, więc skupimy się raczej na emocjach niż technicznych sprawach. Jeśli chodzi o organizację - szliśmy czerwonym szlakiem z Węgierskiej Górki na Baranią Górę, później na miejsce watrowe szlakiem Żwirka i Muchomorka, a wracaliśmy szlakiem czarnym do Milówki. 

Tym razem były z nami aż 3 nowe piechurki, które na swój pierwszy rajd w góry pojechały zimą :) Jesteśmy nieco zawiedzeni, że nie było metrowych zasp śnieżnych i spania przy -35* celsjusza, ale z drugiej strony może to i lepiej - warunki nie wystraszyły naszych nowicjuszek ;) 

Tym razem relacja dość nietypowa - w formie wideo. Zapraszamy do obejrzenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz